Reveri rakenduse kõige olulisemad funktsiooni.

Võimas rakendus sinu peopesas; selle lihtne liides võimaldab kasutajatel kiirelt sõitusid salvestada, sõprade või kogukonnaga jagada, ja pakub mitmeid teisi võimsaid navigatsioonifunktsioone.

TAVAVERSIOON

Jälgimine ja fotode lisamine.

Sõitude jälgimine on rakenduse põhifunktsioon. Lihtsalt vajuta jälgimisnuppu ja rakendus hakkab su sõitu salvestama. Kaugus, kestus, keskmine kiirus ja tõus salvestatakse sõitmise ajal ja lisatakse su lõpetatud sõitude statistikasse. Sõidu salvestamisel saad lisada fotosid ja valida mootorratta oma virtuaalsest garaažist. Kui asukohateenused on aktiveeritud, kuvatakse su fotod seal, kus need tehti.

+ Loe edasi
Miks REVER? Kuna rakendus on kogukonna jaoks hea vahend saada teada uutest marsruutidest ja nende avastamiseks. “

Justin Bradshaw

Kogukonnaga jagamine.

Sina otsustad, kas teed oma sõidu avalikuks ja jagad seda kogu REVERi kogukonnaga, jagad seda ainult sõpradega või märgid selle privaatseks. Samuti saad näha oma sõprade marsruute (planeerituid või läbituid), neid meeldivaks märkida, lisada kommentaare või kopeerida neid oma sõiduvoogu.

+ Loe edasi

Väljakutse ootab sind.

Jälgi, kogu kilomeetreid ja võida. Rakenduse abil saad osa võtta paljudest erinevatest väljakutsetest. Nimetused nagu hooajaja väljakutse, pikamaasõidu väljakutse ja ülemaailmne väljakutse näitavad juba väljakutsete loomust. Sind ootavad üllatused REVERilt ja koostööpartneritelt.

+ Loe edasi
Sõltumata sellest, kas oled Saksamaal või Peruus, REVERi abil leiad sõitmiseks uusi suurepäraseid kohti. “

Mark Roebke

Premium-versioon

Premium-versioon pakub veelgi rohkem lahedaid funktsioone. Nende hulka kuuluvad ka värskelt välja arendatud funktsioonid. Klõpsa siia, et hankida Premium!  

+ Loe edasi
Rever Premium external-link-arrow-slim

Veel lugusid, mis võivad sulle huvi pakkuda.

Sobilikud mootorrattad.

spinner