Maailmarändur

Ükski tee pole liiga kaugel, ükski katsumus liiga suur

Tolm või muda, vihm või kuumus: sind tagasi hoida ei saa, sa võtad vastu iga väljakutse. R 1250 GS Adventure koos Comfort- ja Touring-paketiga on ideaalne partner sinu seiklusteks. Kõik, mida vajad oma teekonnal tundmatusse, saab mugavalt paigutada pealiskohvrisse, alumiiniumkohvritesse või erimudeli „40 Years GS“ laiendatud 27-liitrisesse kohvrisse. Mugav ka sulle: soojendusega iste hoiab sind pikkadel reisidel soojas.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Comfort-pakett

Comfort-paketti kuuluvad võtmevaba käivitus, mugavad soojendusega käepidemed ja kroomitud väljalaskesüsteem.

Touring-pakett

Touring-pakett sisaldab adaptiivset tempomaati, navigatsiooniseadme valmidust ja alumiiniumkohvrite hoidikuid.

LED-valgustuse tehnoloogia

Adaptiivne esituli

Adaptiivne kurvituli garanteerib kurvides oluliselt parema teevalgustuse.

Päevasõidutuli

LED-päevasõidutuli tagab oma rabava disainiga teel suuremat turvalisuse.

Cruising-tuled

Kahest hämardatult põlevast esisuunatulest koosnevad Cruising-tuled tõmbavad tähelepanu ja suurendavad seega ka ohutust.

Istmesoojendus

Istmesoojendus, mida saab juhi ja kaassõitja puhul eraldi reguleerida, pakub lisamugavust ja piiramatut sõidurõõmu ka jahedamatel aastaaegadel.

Jõulised disainielemendid

Eridisain 719 Billet-pakett Classic II

Eksklusiivne Eridisain 719 Billet-pakett Classic II loob kvaliteetsete hõbedaste komponentidega disaini määratlevad aktsendid.

Alumiiniumpaak 1

Alumiiniumpaak 1 koos harjatud ja läbipaistvalt lakitud külgpaneelidega on ideaalne valik neile, kes armastavad midagi erilist.

Panipaigad

Alumiiniumkohver koos kohvrihoidikuga

Alumiiniumkohvrid saab hõlpsasti ja kindlalt kinnitada mootorratta mõlemal küljel asuvate roostevabast terasest kohvrihoidikute külge.

Alumiiniumist pealiskohver

Vastupidav 32-liitrine alumiiniumist pealiskohver pakub ruumi kiivrile ja avaldab muljet isegi kõige ekstreemsetes tingimustes.

Suurendatud mahuga alumiiniumkohvrite komplekt, piiratud väljalaskega erimudel „40 Years GS“

Suurendatud mahuga alumiiniumist kohvrite komplekt lisab 13,5 liitrit kohvrimahtu ühe külje kohta, mis teeb kokku 27 liitrit rohkem pagasiruumi.

Alumiiniumist pealiskohvri vooder

Pealiskohvri veekindlad voodrid loovad pagasis korda ning muudavad pakkimise lihtsamaks.

35-liitrise pealiskohvri seljatoepolster

Alumiiniumist pealiskohvri seljatoepolster pakub kaassõitjale lisamugavust nii lühikestel sõitudel kui ka pikkadel reisidel.

Suur kütusepaagile asetatav kott

Suur 13–18-liitrise mahuga paagile asetatav kott pakub nutikaid detaile, nagu veekindel eemaldatav vooder ja rihmaga kinnitus.

Intelligentne hädaabikõne

Intelligentne hädaabikõne võtab õnnetuse korral automaatselt ühendust BMW kõnekeskusega, et käivitada päästemeetmed nii kiiresti kui võimalik.

Maastikuvallutaja

Seikle sissetallatud rajalt kaugemal

Alati ei pea mööda asfalti sõitma. Dünaamikapaketiga R 1250 GS Adventure’iga on lõbus igal pinnal. Rallye Style’is juhtrauakõrgenduste, sportsummuti ja paljude maastikuomadustega, nagu Enduro alumiiniumist mootorikaitse, esitulede kaitse ja Off-Road-rehvid, ei lase sa end mitte millelgi peatada.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Juhtrauakõrgendused

Tugeva ja täpselt sobiva juhtrauakõrgenduse abil paigaldatakse standardne juhtraud 30 mm kõrgemale.

Dünaamikapakett

Dünaamikapaketti kuuluvad Dynamic ESA (vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine), Pro-sõidurežiimid ja Pro käiguvahetusassistent.

Style Rallye

Rallivälimus rõhutab Dual Sport-enduuro sportlikku potentsiaali. Värviviimistlus Racing Blue metallik, koos lisavarustuses olevate mustade või kuldsete ristkodaratega velgedega ja madala kolmevärvilise ralliistmega loovad tõelise rallimeeleolu.

Sportsummuti

Titaanist valmistatud ja süsinikkiust otsakuga sportsummuti pakub jõulist heli ja muudab iga sõidu visuaalseks ja akustiliseks elamuseks.

Maastikuomadused

Alumiiniumist enduuro mootorikaitse

Tugev enduuro alumiiniumist mootorikaitse pakub tõhusat kaitset kivikildude ja kahjustuste eest.

Esitulede kaitse

Maastikusõiduks mõeldud esitulede kaitse hoiab esitulesid avalikel teedel sõites kivikildude põhjustatud kahjustuste eest.

Off-Road-rehvid

Masina maastikusõidupotentsiaali saad täielikult ära kasutada tasuta Off-Road-rehvide valikuga.

Panipaigad

Atacama rullkott lukustatavate pingutusrihmadega

Terassüdamikuga lukustatavat pingutusrihma saab kasutada masina külge Atacama rullkoti ja muu pagasi või kiivrite kinnitamiseks.

Atacama külgkotid koos adapteri ja lukustatavate pingutusrihmadega

Vastupidavad Atacama külgkotid on varustatud paljude nutikate detailidega ja mahutavad 60 liitrit. Lukustatavate terassüdamikuga pingutusrihmade abil saad kinnitada Atacama külgkotte ja muud pagasit või kiivreid mootorratta külge.

M Lightweighti aku

Tipptasemel liitiumioontehnoloogiaga M Lightweighti aku on umbes 3 kg kergem kui tavaline aku.

Elegantne

Loodud planeedi kõige kaunimate sihtkohtade jaoks

Avasta ja lase end avastada: see on sinu maailm. Välimus jätab püsiva mulje: stiilis Triple Black on R 1250 GS Adventure minimalistlikum ja eriti elegantne. Põhjalik valgustuspakett asetab sinu ja maailma teed parimasse valgusesse. Kvaliteetne Enduro alumiiniumist mootorikaitse pakub kaitset ja eksklusiivsust. Ristkodaratega kuldsed, mustad ja hõbedased tipptasemel veljed ning toonitud tuuleklaas panevad viimistlusele väärika punkti.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Style Triple Black

Stiil Triple Black annab matkaenduurole vaoshoitud elegantse välimuse.

Tulede pakett

Valgustuspaketis on Pro esituled koos päevasõidutule ja adaptiivse esitulega, lisaks Cruising-tuled ees ja multifunktsionaalsed suunatuled taga.

Kuldsed ristkodaratega veljed

Tavapäraselt mustad ristikodaratega rattapöiad II on oma kuldse värvi ja kõrgläikega roostevabast terasest kodaratega tõelised pilgupüüdjad.

Eridisain 719 Billet-paketid Storm ja Storm II

Eksklusiivse Eridisain 719 valikus olevad Billet-paketid Storm ja Storm II loovad disainile iseloomulikud aktsendid, kasutades kvaliteetseid komponente range hõbehalli välimusega.

Disainiaksessuaarid Triple Black Style’i ilmes

Toonitud tuuleklaas

Toonitud tuuleklaas rõhutab mootorratta sportlikku välimust ja selle kriimustuskindel kate tagab püsiva läbipaistvuse.

Reguleeritav must käiguvahetushoob

Reguleeritava jalaplaadiga kohandatavat käiguvahetushooba saab reguleerida jalatsi suuruse järgi ning see pakub suuremat mugavust seistes sõitmisel.

Must tagumine jalatoeklamber

Musta värvi tagumiste jalatoehoidikute komplekt pakub sama funktsiooni ja kvaliteeti kui standardosa anodeeritud mattmustana.

Panipaigad

Kohvrihoidik alumiiniumkohvrile, diagonaalne klamber taga

Must ristklamber ühendab parem- ja vasakpoolse kohvrihoidiku ning tagab suure stabiilsuse ka täiskoormuse korral.

Must kohvrihoidik alumiiniumkohvritele

Mustast pulbervärvitud roostevabast terasest valmistatud tugev kohvrihoidik võimaldab Atacama pehme pagasisüsteemi hõlpsasti ja turvaliselt kinnitada.

Alumiiniumist must pealiskohver, 32 l

32-liitrine mustast anodeeritud alumiiniumist pealiskohver pakub ruumi BMW kiivrile ja avaldab muljet isegi kõige ekstreemsetes tingimustes.

Alumiiniumkohver, must

Vastupidav alumiiniumkohver pakub 36 liitrit hoiuruumi paremal ja 44 liitrit vasakul. Selle otstarbekus veenab sind isegi äärmuslikes tingimustes.

Suurendatud mahuga alumiiniumkohvrite komplekt, piiratud väljalaskega erimudel „40 Years GS“

Suurendatud mahuga alumiiniumist kohvrite komplekt lisab 13,5 liitrit kohvrimahtu ühe külje kohta, mis teeb kokku 27 liitrit rohkem pagasiruumi.

Enduro alumiiniumist põhjakaitse, must

The robust and lightweight Enduro engine guard made of black coated aluminium protects against stone chips and damage, especially when used off-road.

Kujunda oma R 1250 GS Adventure

Alates värviviimistlusest kuni BMW Motorradi originaaltarvikuteni – konfiguraatoris saad koostada oma isikliku unistuste mootorratta.

Konfiguraatori juurde
spinner