Võidusõidurajale loodud

Valmis kõigiks katsumusteks

Ehtne M-mudel: võidule meelestatus on põhivarustuses. Lisavarustusega, nagu M-katete komplekt, Sport-lisastend, M Performance’i rehvisoojendi või M-mootorrattamatt, saad mootorratta võistlusrajaks ette valmistada – ja oma võidu kindlustada.

Pea silmas, et mõningaid osi ei tohi kasutada avalikel teedel ja need sobivaid vaid võidusõidurajale.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Sport-lisastend koos M-montaažistendikinnitustega

Sport-lisastendiga saab mootorratast hõlpsasti esi- ja tagarattast üles tõsta tänu kahele topeltabirattapaarile. Stend on äärmiselt stabiilne ja selle materjal on tavaliste lisastendide omast paksem. M-montaažistendikinnitus muudab töö veelgi lihtsamaks. Kvaliteetne kiigeadapter paigaldatakse tagaratta kiige külge ja see võib jääda mootorratta külge ka sõidu ajaks.

M-mootorrattamatt

Eksklusiivne koht sinu isiklikule mootorrattale: M-mootorrattamatil pole ainult ahvatleva disainiga, vaid see kaitseb mootorratta vajaliku hoolduse ajal usaldusväärselt ka maapinda. Lisaboonuseks on libisemis- ja tulekindel materjal, millest matt on valmistatud. Praktilise mati mõõtmed on 250 × 105 cm.

M-rehvisoojenduskomplekt

M-rehvisoojenduskotid soojendavad nii maanteel kasutamiseks sobivad sportrehvid kui ka slick-rehvid 90 °C kasutustemperatuurini 45 minutiga. See tähendab, et õige haarduvuse tase on saadaval kohe boksist välja sõites, tagades seega suurema turvalisuse ja parema tempo juba esimesel treening- või võistlusringil.

M-katete komplekt*

Lihtsalt eemalda peeglid ja numbrimärgihoidik ning paigalda nende asemele M-katete komplekti katted. Ja võidki võistlusrajale sõita.

*Ainult võidusõiduks. Ainult võistlusrajal kasutamiseks. Keelatud kasutada avalikel teedel.

Täiuslikkus viimsegi detailini

Ükskõik, kas sõidad maanteel või võistlusrajal, üksi või kaassõitjaga: laiast lisavarustuse valikust leiad oma M R-ile just sulle sobiva sõidukogemuse loomiseks täiusliku varustuse.

Konfiguraatori juurde
spinner