Sirgete teede nautleja

Sirge sõit

Sinu jaoks tähendab saabumine ka teele asumist. Ratturina tunned sa igal kilomeetril piiramatut vabadust ja puhast sõidurõõmu. R 1250 RT värvitoonis Alpine White 3 avaldab muljet selliste omadustega nagu dünaamikapaketis olevad Pro-sõidurežiimid, dünaamiline mootoripidurduse kontroll ja dünaamiline pidurdusjõukontroll. Istmesoojendusega mugavuspakett ja täiendav pealiskohver viivad sind lõõgastunult sihtkohta koos kõigega, mida reisil vajad.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
TPC

Rehvirõhu kontrollsüsteem (TPC) hoiatab sõitjat automaatselt rõhulanguse eest ja annab varakult teavet võimalike ohtude kohta.

Dünaamikapakett

Dünaamikapaketti kuuluvad adaptiivsed esituled ja Headlight Pro, vedrustuse dünaamiline elektrooniline reguleerimine, ACC, Pro käiguassistent, Pro-sõidurežiimid, ning ka MSR ja DBC.

Comfort-pakett

Comfort-paketti kuuluvad võtmevaba käivitus, kesklukustus, vargusevastane alarmsüsteem, soojendusega istmed, mugavustelefon, elektriline pistikupesa ja kroomitud väljalaskesüsteem.

Väike pealiskohver, 28 l

28-liitrine pealiskohver pakub piisavalt ruumi kiivrile ja sobib ideaalselt nii igapäevasõitudeks kui ka lühimatkadeks.

Väikese pealiskohvri sisemine kott

Pealiskohvriga sobivad voodrid loovad pagasis korda ning muudavad pakkimise lihtsamaks.

Ambitsioonikas hing

Janu enama järele

Sa tahad liikuma saada: sõida jõuliselt läbi järskude kurude, kurve emmates. See metalliktoonis Racing Blue 2 mudelivariant Sport on väärt igat senti. Eridisain 719 sportveljed ja mustast / hõbedasest alumiiniumist kvaliteetsed Shadow ja Shadow II freesdetailid on tõelised pilgupüüdjad. LED-lisaesituled tagavad hea nähtavuse ja uus helisüsteem võimaldab sul kuulata oma reisi taustamuusikat.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
ECE helisüsteem

Helisüsteem 2.0 koos DAB+, ekvalaiseri ja täiustatud heliseadistustega tagab hea heli ja seda on mitmikjuhteseadme abil lihtne kasutada.

Täiendavad LED-esituled

LED-lisaesituled pakuvad suuremat turvalisust halva nähtavuse korral.

Eridisain 719 sportveljed

Eksklusiivsed kahevärvilised Eridisain 719 sportveljed lisavad oma kontrastse freesitud viimistlusega disainiaktsente.

Eridisain 719 Billet-pakett Shadow II

Eridisain 719 Billet-pakett Shadow II rõhutab mootorratta sportlikku iseloomu oma kvaliteetsete anodeeritud ja freesitud mustade/hõbedaste alumiiniumkomponentidega. Reguleeritavad käsihoovad on tohutult abiks ja sobivad täiuslikult. Freesitud paisupaagikatted ühendavad endas stiili ja funktsionaalsuse.

Eridisain 719 Billet-pakett Shadow

Eridisain 719 Billet-pakett Shadow rõhutab mootorratta sportlikku iseloomu oma kvaliteetsete mustade/hõbedaste alumiiniumkomponentidega. See sisaldab mootori korpuse eeskatet ja silindripea katteid, süütepoolide katet, õlitäiteava korki ja musti plastist liugureid silindripea katetel.

Mudelivariant Exclusive

Stiilne igal kilomeetril

Hoolikalt valmistatud, silmatorkavalt elegantne: R 1250 RT Eridisain 719 Meteoric II Dust metallikviimistlusega tõmbab endale kõigi tähelepanu. Eksklusiivse Eridisain 719 istme, Eridisain 719 Classic freesitud osade komplekti ja kahevärviliste Eridisain 719 Classic-velgede abil saad anda mootorrattale oma isikliku puudutuse – nii saab see vääritud tähelepanu.

 

+ Loe edasi
To the configurator external-link-arrow-slim

R 1250 RT tarvikud

Sportsummuti

Kvaliteetne pealelibistatav titaanist ja süsinikust otsakorgiga summutisukk tagab toore heli ja sportliku ilme.

Panipaigad

Kerge valgest alumiiniumist Touring-pealiskohver

49 l mahutav suur ja vetthülgav pealiskohver pakub palju ruumi ning on standardselt varustatud seljatoepadjaga. Selle saab ühe lihtsa liigutusega kinnitada otse standardse kohvriraami külge.

Touring-kohvri ja Touring-pealiskohvri sisekotid 

Touring-kohvri ja Touring-pealiskohvriga sobituvad sisekotid loovad pagasis korda ja muudavad peale- ja mahalaadimise lihtsamaks. Tänu kandesangale ja õlarihmale saab kotte kiiresti ja vaevata käsitsi transportida. Praktiliste detailide alla kuuluvad külgekinnitatavad välistaskud, kohvrite sisekoti kolme külge hõlmav tõmblukk ning pealiskohvri laialt avanev kaas.

Kütusepaagile asetatav kott, 11 l 

Lukustatava sisuga kütusepaagile asetatav kott (mahutavus umbes 11 l) ning kaarditasku on täiesti vetthülgavad. Veekindlas välistaskus saab turvaliselt hoida 0,5 l plastpudelit. Kandesanga ja eemaldatava rihmaga.

Disain

Kroomitud kohvriliist 

Kvaliteetsed ja vormikad kohvriliistud on kroomitud ning annavad mootorrattale silmatorkava ja elegantse ilme.

Touring-pealiskohver, kroomitud kaane esiosa 

Touring-pealiskohvri viimistlus võib sisaldada ka kroomitud katteplaati, mis loob koos kroomitud liistudega harmoonilise ilme.

Ergonoomika ja mugavus

Comforti tuuleklaas

Kõrgem ja laiem Comforti tuuleklaas tagab optimaalse reisimugavuse ilmast sõltumata. See torkab silma tänu suurepärasele aeroakustikale ning selle kriimustuskindel kate tagab pideva läbipaistvuse.

Juhi madal, soojendusega iste, must 

Must, standardistmest 45 mm madalam juhiiste muudab lihtsamaks rattale istumise ning jalgade mahatoetamise. Istme saab paigaldada kahte positsiooni, tänu millele on istme kõrgus kas 760 või 780 mm. Lisaks pakub see juhile suurepärast mugavust paljude muretute kilomeetrite vältel.

Turvalisus

Silindripea kate 

Hädaolukorras pakub roostevabast terasest silindripea kate põhjalikku kaitset kahjustuste eest.

Õlipaagi korgi ohutuskruvi

Väike, kuid elegantne: see turvakruvi, mille saab lukustada spetsiaalse sisekantvõtme abil, on valmistatud freesitud alumiiniumist ning takistab õlitäiteava korgi lubamatut eemaldamist.

Täiendavad LED-esituled 

Võimsad LED-lisaesituled kompaktses alumiiniumkorpuses tagavad, et näed ja oled paremini nähtav nii udus, vihmas kui ka lumesajus. Samal ajal lihtsustavad need tee mitmekülgset valgustamist ning on peamistele esituledele valge, päevavalgusele sarnaneva värviga suurepäraseks lisandiks. LED-tehnoloogia tagab peaaegu kulumisvaba töö. 

Lae alla lisaseadmete kataloog

Originaal BMW Motorrad tarvikute kataloog 2021
PDF   |   53.99 MB   |   English
This is disclaimer text for gpx download files.

Loo oma BMW R 1250 RT

Eksklusiivne välimus koos Eridisain 719-ga, arvukad funktsioonid, mis muudavad sinu reisi veelgi lõõgastavamaks, või rohkelt ruumi pagasi jaoks: konfigureeri oma isiklik reisimootorratas just selliseks nagu soovid.

Konfiguraatori juurde
spinner