R 1300 GS Eridisain 719 Tramuntana | R 1300 GS

To the configurator
„ 

Piiride nihutamiseks on vaja visiooni.

 “

Sinu BMW R 1300 GS Tramuntana

Kollaaž R 1300 GS-i Eridisain 719 Tramuntanast

Ära lepi vähemaga kui parim

Sa pole kunagi rahul. Sulle meeldib ületada oma isiklikku parimat tulemust. Sa annad selleks endast kõik. Ja sa väärid seda kõike: esmaklassiline varustus. Võrreldamatu mugavus. Võrratu esteetika. Võta ette oma elu parim reis ja võta igast kogetud hetkest viimast. Olen sinu poolel, sinu R 1300 GS Tramuntana.

+ Loe edasi

Olulised omadused teadlikele sõitjatele

Kullast aktsendid kajastavad sinu kõrgeid nõudmisi. Sa hoiad käes kuldset juhtrauda ja sind saadavad su teel kuldsed ristkodaratega veljed. Rohked freesitud detailid muudavad iga hetke imelisemaks. Sinust endastki õhkub eksklusiivsust, kui lähed uutesse sihtkohtadesse. Kõik näib ja tundub kvaliteetne. See varustus ületab ootusi:

+ Loe edasi
Stiilne välimus: kuldsed ristkodaratega veljed
R 1300 GS-i Eridisain 719 Tramuntana kuldsed ristkodaratega veljed
Parem ohutus: tagumine radar
BMW R 1300 GS-i Eridisain 719 Tramuntana koos funktsionaalselt integreeritud suunatulede ja tagumise radariga
Ainulaadsed aktsendid: Eridisain 719
Eridisain 719 varustusega BMW R 1300 GS Tramuntana graafiline disain
Suurem sõiduohutus: Riding Assistant
R 1300 GS-i Eridisain 719 Tramuntana Riding Assistant
Maksimaalne mugavus: ka sinu kaassõitja jaoks
BMW R 1300 GS-i Eridisain 719 Tramuntana koos kaassõitja istmega
Rohkem rafineeritust: freesitud detailid
R 1300 GS Tramuntana Eridisain 719 freesitud detailid
Rafineeritud pilgupüüdja: muud freesitud detailid
R 1300 GS Tramuntana Eridisain 719 freesitud detailid
Tõeliselt eksklusiivne: kuldne juhtraud
R 1300 GS-i Eridisain 719 Tramuntana kuldne juhtraud

Keskpärasus ei tule kõne alla

Keskpärasus ei tule kõne alla

Pinnad ja materjalid avaldavad sulle jätkuvalt muljet, ikka ja jälle. Arvukad Eridisain 719 varustusse kuuluvad freesitud detailid viivad eksklusiivsuse täiesti uuele tasemele. Käsihoob, vedelikupaagi kate käsipiduri kinnituse ja sidurihoova kinnituse peal, kaaneklambrid süüteküünalde kohal klapikaantel ja juhi jalatoesüsteem, sh hoovad, on valmistatud Shadow viimistlusega freesitud alumiiniumist.

+ Loe edasi

Sinu mugavustsoonil puuduvad piirid

Sinu mugavustsoonil puuduvad piirid

Pole küsimustki, et varustustase on kõrge, sh mugavuse ja ohutusega seotud aspektides. Sellise varustuse puhul on mugavusistmed, mugavad kaassõitja jalatoed, keskel asetsev tugihark ning elektriliselt reguleeritav tuuleklaas kohustuslikud asjad. Muude omaduste hulgas tagavad lisavarustusse kuuluv uusima põlvkonna poolaktiivne vedrustus (DSA) ja lisavarustusse kuuluva Riding Assistanti keskkonnaandurite süsteem selle, et sinu sõidud on ohutud ja mugavad.

+ Loe edasi

Faktid teadlikele sõitjatele

107
kW (145 hj) 7750 p/min juures
149
Nm suurim pöördemoment 6500 p/min juures
1300
cm³ töömaht
850
mm istme kõrgus põhivarustuses
Õhk-/vedelikjahutusega kahesilindriline neljataktiline boksermootor

Sinu unistused on sinu hooandjad

Mida iganes soovid saavutada, legendaarne boksermootor teeb selle võimalikuks. Sa tunned selle ainulaadset olemust alates esimesest sekundist ja igas kiirusvahemikus. Oma 145 hj-ga pakub see muljetavaldavat jõudlust, tagades samal ajal vaikse sõidu väikestel kiirustel. 1300 cm3 töömaht pakub sellist jõudlust, mida tunned igal marsruudil ja igas sõiduolukorras.

+ Loe edasi

Jõudluse heli

Eksklusiivne disain

Väljenda oma kordumatust

Tramuntana kujutab endast GS-i vaimu oma ainulaadsel moel. Iga detail on loodud raamidest eristuma – olgu selleks siis kullaga anodeeritud detailid või eksklusiivsed freesitud detailid. Kõigi nende jaoks, kes ei otsi mitte ainult erilisi kogemusi, vaid ka erilist disaini.

Eridisain 719 Tramuntana

Aurelius Green metallikvärvi kaunistab läbipaistva kattega kuldne GS-i graafika. Koos kullaga anodeeritud alumiiniumist juhtraua ja ristkodaratega velgede kullaga anodeeritud pöidadega loob see täiusliku esteetika.

Ole silmapaistev

Palju kulda, palju freesitud detaile, palju eriomadusi. Alumiiniumist kütusepaak, mis on samuti Aurelius Green metallikvärvi, ning kahel õhukarbi kaanel on matt läbipaistev kate. See loob suurema kontrasti ning rõhutab rafineeritud ja eksklusiivset olemust. Veel üks eriline aktsent on keskel asetsev kütusepaagi kate, mis on kui istme pikendus. See on polsterdatud halli ja musta värvi painduva kattega, millel on Eridisain 719 embleem.

+ Loe edasi
BMW Motorradi R 1300 GS-i Eridisain 719 Tramuntana eksklusiivne disain

Unistused muutuvad reaalsuseks

Kas sa tead täpselt, mida sa tahad? Isikupärasta siis oma Tramuntana oma eelistuste järgi lisavarustuse rikkaliku valiku ja BMW Motorradi originaaltarvikute valiku abil. Või vali eelnevalt konfigureeritud esmaklassiline matkaenduuro koos kõigega, mida oled iganes soovinud.

 

+ Loe edasi

Esmaklassiline reisija

See varustus võib ületada su ootusi. Sest see sisaldab kõike, mida võiksid oma seiklusrohketeks reisideks soovida. Koos pakettidega Innovation and Touring ei naudi sa mitte ainult suuremat ohutust, vaid ka suuremat reisimugavust. ConnectedRide Navigatori abil sa mitte ainult ei leia teed, vaid ka kogemusi. Lisaks on saadaval ka mõned esteetilised valikud, näiteks Eridisain 719 Shadow freesitud detailide pakett. Tutvu lähemalt varustuse valikutega või konfigureeri oma versioon.

+ Loe edasi
Konfiguraatori juurde external-link-arrow-slim
Eridisain 719 pakett

Eksklusiivne Eridisain 719 Shadow freesitud detailide pakett sisaldab arvukaid kvaliteetseid tumedamaid komponente. Kvaliteetsed pinnad loovad eriti peene ja äratuntava esteetika. Pakett sisaldab juhtraua hoobasid, siduri ja esiratta piduri paisupaagi katteid, juhi jalatuge, käiguvahetuslülitit ja jalgpidurihoobasid ning süütepooli katet.

Dünaamikapakett

Dünaamikapakett võimaldab sul kasutada sportliku mootorratta täielikku potentsiaali. Tänu käiguvahetusassistendile Pro ja Pro sõidurežiimidele võib iga sõit olla sõidudünaamika tipphetk koos individuaalsete konfigureerimisvõimalustega. Sportpidur ja elektrooniline vedrustus (DSA) tagavad optimaalse juhitavuse ja ohutuse.

Touring-pakett

Touring-pakett seab GS-i igaks sõiduks – pikaks või lühikeseks – valmis. Kohvrihoidikus on ruumi kahe inimese pagasile. Navigatsiooniseadme valmidus: BMW Motorradi ConnectedRide Navigatori kinnitus. Kesklukustussüsteem ja laiemad käekaitsmed tagavad suurema ohutuse ja mugavuse. Veel üks oluline omadus on kroomitud summuti.

Innovatsioonipakett

Innovatsioonipakett varustab sõiduki nutika tehnoloogiaga, pakkudes seeläbi suuremat ohutust. Riding Assistant jälgib ümbrust tänu radaranduritele, olles aluseks sellistele funktsioonidele nagu ACC või rajavahetuse hoiatus. Tänu maatriksesitulele pakub Pro esituli optimaalset valgustust, isegi kurvides.

Istmesoojendus

Madalama temperatuuri korral pakub istmesoojendus, mida saab juhi ja kaassõitja puhul eraldi reguleerida, lisamugavust, võimaldades sul nautida muretuid reise isegi külmematel kuudel. Samuti parandab see manööverdamisvõimet ja aitab juhil mootorratast isegi külma ilmaga ohutult juhtida.

ConnectedRide Navigator

Tänu BMW ConnectedRide Navigatorile on kõik reisid ja plaanid alati sinuga kaasas. Sünkrooni kavandatud marsruudid ja salvestised BMW Motorradi rakendusega oma BMW ID kaudu. 5,5-tolline ekraan on hõlpsasti loetav, isegi otseses päikesevalguses. Juhtimine toimub intuitiivselt mitmikjuhtseadme abil.

Paki kõik kaasa: Vario kohvritega

Paki kõik kaasa: Vario kohvritega

Lisavarustusse kuuluv Vario pagasisüsteem koosneb kahest kohvrist ja nendega kokkusobivast pealiskohvrist. Tänu moodsale disainile sobivad pagasielemendid täiuslikult kokku sinu GS-iga. Tõeliselt oluline omadus: uue põlvkonna pagasisüsteem on elektrifitseeritud – kesklukustusfunktsiooni, valgustuse ja pistikupesaga kohvri sisemuses. Veel üks oluline omadus on pidevalt muudetav maht, mida saab suurendada 25 liitrilt 32 liitrile ja 24 liitrilt 30 liitrile. Sangade abil saab lisapagasi kinnitada väljapoole pagasisüsteemi.

+ Loe edasi

Varustatud igaks katsumuseks

Rohkem olulisi omadusi sinu jaoks

spinner